Kariyer

İşe Alım Süreci
İşgücü planlaması sonucunda insan kaynakları ihtiyaçlarının belirlenmesi ile başlar. Açık pozisyonlarımıza aşağıdaki kaynaklar aracılığıyla ulaşılır; Kariyer.net, Sosyal mecra (linkedin, facebook,twitter) ve Üniversite işbirlikleri. Açık pozisyonlarımıza gelen tüm başvurular Trueapp veritabanına kaydedilir. İşgücü planlaması doğrultusunda açılan pozisyonlar için veritabanımızdan araştırma yapılarak gerekli temel kriterleri karşılayan adaylar belirlenir ve işe alım süreci başlar.

Ücretlendirme ve Yan Haklar
Yüksek performansı ödüllendiren, adil ve rekabetçi bir sistemi sürekli kılmayı amaçlayan ücretlendirme politikamız, çalışanlarımızın yetkinliklerini, görev ve sorumluluklarını, eğitim ve iş deneyimlerini esas alır. Ücretlendirme politikamız, piyasadaki ödeme sistemleri ve seviyeleri dikkate alınarak ve çalışanlarımızın performansı, sorumluluk dereceleri ve ortaya çıkarılan sonuçlar incelenerek şekillenir.Performans Yönetimi
Kurum kültürümüze uygun davranışları, başarılı iş sonuçlarını ve yüksek performansı ortaya çıkaran Performans Yönetimi, çalışanlarımızın gelişmeye ihtiyaç duydukları alanları belirlemeyi amaçlar. Yılda bir kez yapılan performans değerleme sürecinde yöneticiler çalışanları, eş düzeydekiler birbirlerini, çalışanlar yöneticileri ve genel Trueapp yönetimi ve uygulamalarını değerlendirirler. Çalışanlar tarafından hazırlanan kişisel gelişim planları yöneticilerle birlikte gözden geçirilir, hedefler belirlenir ve ara dönemlerde yapılan geri bildirim görüşmelerinde bu gelişim planları ve hedefler değerlendirilir.

Eğitim Yönetimi
İçinde bulunduğumuz sektör çok hızlı değişen, gelişen bir sektör. Gelişen teknolojilere hızlı ve kolay adapte olmak, projelerimizde son teknolojileri kullanabilmek, müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve en önemlisi çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla şirket içinde ve dışında eğitimler düzenliyor, çalışanlarımızın talepleri doğrultusunda kitaplar alarak kütüphanemizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Şirketimiz içinde alanlarında uzman kişiler katılmak isteyen her çalışanla bilgilerini paylaşıyorlar.